By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Reality show o organizowaniu uroczystości ślubnych stają się coraz chętniej oglądane.

Ślub należy do najważniejszych momentów w życiu. Z tego powodu młodzi przez wiele miesięcy wyczekują tej chwili, bardzo dokładnie obmyślając najdrobniejszy szczegół. Problematyce tej dedykowanych jest wiele programów telewizyjnych, zawierających różne ciekawe wskazówki odnoszące się do ślubnych zmagań.

  • Odsłon: 93

Impreza muzyczna od kuchni – kto odpowiada za dobry dźwięk?

Wystawienie różnego rodzaju wydarzeń muzycznych to nieproste logistyczne zamierzenie. By impreza wyszła organizator musi zadbać nie jedynie o przyciągający repertuar, ale też odpowiednie nagłośnienie. Chociaż technicy są wielokrotnie niezauważani, to zaiste dzięki ich pracy widownia jest w stanie całkowicie radować się muzyką. W jaki sposób im to wychodzi? Z jakich urządzeń korzystają profesjonaliści?

  • Odsłon: 90

Koordynacja oraz realizacja masowych eventów o charakterze artystycznym – a więc jak to przedstawia się od kuchni?

Planowanie oraz organizowanie dużych imprez o charakterze artystycznym domaga się nade wszystko tego, by czytelnie określić cel poszczególnego eventu. Za sprawą tego pomysłodawca ustala, co powinien zrobić w kolejnych etapach. I nie ma w tym wypadku rozróżnienia, czy chodzi o większą agencję zajmującą się organizacją, czy też o prywatne instytucje, które się na to decydują.

  • Odsłon: 149

O mnie

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Zuza i cieszę się, że tu jesteś. Interesuje mnie szeroko pojęta sztuka. Od dziecka lubiłam prace plastyczne, co zawiodło mnie w progi ASP. Dziś jestem jedną z jej absolwentek i wykładowców „z doskoku”. Uwielbiam dzielić się swoją pasją z innymi i poznawać ich spojrzenie na tematy z nią związane.

W swoich zainteresowaniach nie zamykam się tylko w świecie malarstwa czy rzeźbiarstwa, ale ogólnie lubię wszystko co wiąże się z szeroko pojętą kulturą. Czymś, co obok plastyki zawsze mnie wciągało, jest także literatura. Poznawanie nowych światów i historii, które powstały w wyobraźni rozmaitych autorów, pozwala mi odetchnąć od rzeczywistości.

Na swoim blogu chcę się z Wami podzielić swoją pasją oraz spostrzeżeniami związanymi ze sztuką, literaturą oraz ogólnie kulturą, tak naszą ojczystą, jak i całego świata. Dlatego będę starała się umieszczać wpisy związane nie tylko z kreatywnością, ale także praktyką. Znajdziecie tu informacje na temat ciekawych technik, na co zwrócić uwagę sięgając po książkę czy jakie miejsca odwiedzić. Jednocześnie chętnie poznam jak Wy rozwijacie swoje kulturalne pasje. Z czym je łączycie i jak godzicie je z codziennym życiem.

Zapraszam Was do swojego świata i życzę miłej lektury.

  • Odsłon: 144