By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

O mnie

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Zuza i cieszę się, że tu jesteś. Interesuje mnie szeroko pojęta sztuka. Od dziecka lubiłam prace plastyczne, co zawiodło mnie w progi ASP. Dziś jestem jedną z jej absolwentek i wykładowców „z doskoku”. Uwielbiam dzielić się swoją pasją z innymi i poznawać ich spojrzenie na tematy z nią związane.

W swoich zainteresowaniach nie zamykam się tylko w świecie malarstwa czy rzeźbiarstwa, ale ogólnie lubię wszystko co wiąże się z szeroko pojętą kulturą. Czymś, co obok plastyki zawsze mnie wciągało, jest także literatura. Poznawanie nowych światów i historii, które powstały w wyobraźni rozmaitych autorów, pozwala mi odetchnąć od rzeczywistości.

Na swoim blogu chcę się z Wami podzielić swoją pasją oraz spostrzeżeniami związanymi ze sztuką, literaturą oraz ogólnie kulturą, tak naszą ojczystą, jak i całego świata. Dlatego będę starała się umieszczać wpisy związane nie tylko z kreatywnością, ale także praktyką. Znajdziecie tu informacje na temat ciekawych technik, na co zwrócić uwagę sięgając po książkę czy jakie miejsca odwiedzić. Jednocześnie chętnie poznam jak Wy rozwijacie swoje kulturalne pasje. Z czym je łączycie i jak godzicie je z codziennym życiem.

Zapraszam Was do swojego świata i życzę miłej lektury.

  • Odsłon: 302

Related Articles