By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Miejskie parki i ogrody – jak o nie dbać?

Ogrody i parki miejskie to jedne spośród najważniejszych zakątków w obszarze miasta. Są to miejsca do rekreacji, gdzie człowiek jest w stanie poobcować z naturą, jakiej, zwłaszcza w obszernych aglomeracjach, przeważnie nie jest zbyt dużo. Ogrody i parki miejskie to też tereny, gdzie mają miejsce różnorakie kulturalne i towarzyskie wydarzenia. Z tego powodu troska o nie przynosi pożytek miastu i obywatelom. Aczkolwiek jak ci drudzy powinni dbać o jego czystość, tak administracje miejskie mają w pieczy większe prace, takie jak nasadzenia czy też pielęgnacja zieleni. W jaki sposób się do tych czynności zabrać i ułatwić pracę, a przy tym osiągnąć doskonałe efekty?

  • Odsłon: 5

Tradycja na wodzie

Wyrażenie „miasto na wodzie” licznym osobom przywodzi na myśl Wenecję. Niemniej jednak w Europie jest kilka takich miejsc – równie zachwycających, chociaż mniej znanych. Podczas gdy większość wczasowiczów odwiedza popularne italiańskie miasto, może korzystniej pojechać do mniej zatłoczonego, o tak samo malowniczym położeniu? Zaczerpnąć szczyptę tradycji oraz przeszłości atrakcyjnych zakątków kontynentu.

  • Odsłon: 110

Wakacyjne wydarzenia muzyczne oraz sportowe. Logistyka i organizacja imprez w Poznaniu!

Jak zapewne wiesz, planowanie wszelkiego rodzaju wakacyjnych wydarzeń zarówno tych sportowych, zarówno i muzycznych wymaga tak bardzo dopracowanej organizacji i logistyki, ale również dostępu do transportu umożliwiającego bezpieczne przewożenie wszystkich elementów koniecznych do tego, by zaplanowane wydarzenia muzyczne, bądź też wydarzenia sportowe odbyły się zgodnie z planem. Warto zaznaczyć, że jednym z najlepiej działających miast biorąc pod uwagę organizację różnego rodzaju wydarzeń jest zdecydowanie Poznań. To zazwyczaj tam odbywają się najbardziej popularne festiwale muzyczne oraz pełne emocji i adrenaliny rozgrywki sportowe.

  • Odsłon: 162

Podróż pociągiem na polskie festiwale! Czyli letnie wydarzenia kulturalne, na których nie będziesz się nudzić!

Chyba każdy z nas choć jeden raz poczuł smak wakacyjnych imprez, przez które każde wakacje stawały się o wiele weselsze i ciekawsze! Jako iż lato ruszyło na całego, musimy przypomnieć Wam gdzie, niewątpliwie warto wypuścić się ze swoją ekipą przyjaciół, jak także rodziną. Każda ciekawa przygoda powinna rozpocząć się na dworcu kolejowym! Uważajcie jednak aby nie pomylić pociągu - aby mieć pewność, że dotrzecie na konkretne wydarzenie wakacyjne, w pierwszej kolejności zerknijcie na sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeżeli więc w Waszej głowie zakorzeni się pytanie „Gdzie jest mój pociąg?”, obiecujemy, że wykaz połączeń posłuży Wam pomocą!

  • Odsłon: 125

Strona 1 z 2