By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Biżuteria też może być sztuką

Designerzy wyrobów jubilerskich to niezwykle ciasne grono i niełatwo się w nim znaleźć. Zwłaszcza, że rzemiosło nie jest proste. Jednakże jeżeli się pragnie to się da. W gruncie rzeczy jeden trafiony projekt nie wystarczy. Branża stale się rozwija, a każdej korporacji jubilerskiej zależy na stabilnych przychodach. Chociaż w naszym kraju projektowanie biżuterii nie wydaje się tak prestiżowe jak w Japonii lub USA, norma jest taka sama – ważny jest zamysł, jaki równocześnie oczaruje oraz zapewni dochód. Jak twórcy poszukują inspiracji w Polsce?

  • Odsłon: 32

Teatr dobry na chandrę!

Na zewnątrz szaro, nastrój spada, ale nie ma co poddawać się zimowej aurze! Znamy na to sposób! A nawet kilka! Prześledź poniższy wpis, jeśli nasze sposoby zaciekawią cię – wypróbuj je. Sprawisz, że kiepski humor nie będzie dotykał ciebie ani twoich znajomych.

  • Odsłon: 47

W jaki sposób promują się obiekty kultury?

Kultura jest istotną częścią codziennego funkcjonowania. Wspiera nasz rozkwit wewnętrzny i zapewnia wyjątkowych doznań. Zaznajamiać się z dobrami kultury da się w różny sposób. Stąd też obiekty kultury reklamują swoją działalność, aby przyciągnąć odbiorców i móc funkcjonować.

  • Odsłon: 54

Modernistyczne wykończenie galerii

W wielu nowoczesnych galeriach już samo wnętrze wydaje się być dziełem sztuki. Ściany ozdobione w finezyjne wzory, słupy o nietuzinkowych kształtach, mozaika na podłodze. Można pomyśleć, że każdy element wyszedł spod ręki artysty. Tylko kto pozwoliłby deptać dzieło sztuki? Gdzie zatem tkwi tajemnica? W dobrej ekipie remontowej z profesjonalnym sprzętem. Zdziwienie? Już wyjaśniam.

  • Odsłon: 59

Strona 1 z 7