By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Podróż pociągiem na polskie festiwale! Czyli letnie wydarzenia kulturalne, na których nie będziesz się nudzić!

Chyba każdy z nas choć jeden raz poczuł smak wakacyjnych imprez, przez które każde wakacje stawały się o wiele weselsze i ciekawsze! Jako iż lato ruszyło na całego, musimy przypomnieć Wam gdzie, niewątpliwie warto wypuścić się ze swoją ekipą przyjaciół, jak także rodziną. Każda ciekawa przygoda powinna rozpocząć się na dworcu kolejowym! Uważajcie jednak aby nie pomylić pociągu - aby mieć pewność, że dotrzecie na konkretne wydarzenie wakacyjne, w pierwszej kolejności zerknijcie na sieciowy rozkład jazdy pociągów! Jeżeli więc w Waszej głowie zakorzeni się pytanie „Gdzie jest mój pociąg?”, obiecujemy, że wykaz połączeń posłuży Wam pomocą!

 

Wspominając o wakacyjnych imprezach, nie sposób nie wspomnieć o jednej z najciekawszych imprez, a konkretnie o Open'er Festival! Ta wspaniała inicjatywa odbywa się każdego roku w nad morzem i integruje w jednym miejscu tysiące fanów muzyki z całej Polski! Należy mieć na uwadze, że Open'er to impreza podczas której każdy znajdzie swój ulubiony gatunek muzyki! Z uwagi na to, iż to właśnie tam pojawiają się największe sławy muzyczne z całego świata, sieć PKP organizuje szybki dojazd z dosłownie wszystkich dworców w Polsce, m.in. z dworca PKP Legnica czy też z dworca PKP Wałbrzych Główny.

Koniecznym miastem na imprezowej liście wakacyjnej, koniecznie powinien być gród Kraka - to właśnie tam odbywa się szczególnie popularny Kraków Live Festival. Organizatorzy eventu, tak samo jak w przypadku powyższego eventu, co roku dbają o to, aby każdy miłośnik muzyki mógł się świetnie bawić - znajdziemy tam wiele gatunków muzycznych, zaczynając od rocka, przez pop, aż po rap bądź hip-hop!

Jeśli wyjazd na koncert to spontaniczna decyzja i znajdziesz się na dworcu chwilę przed odjazdem pociągu to pamiętaj, że bilet możesz kupić też w pociągu, więcej przeczytasz na stronie KD: jak kupić bilet w pociągu

Szczególnie renomowanym już wydarzeniem jest festiwal w Jarocinie. Zerkając w aktualny rozkład jazdy pociągów, bez wątpienia odnajdziesz kurs w to imprezowe centrum! Wszystkie najpopularniejsze polskie gwiazdy w jednym miejscu, na jednej scenie! Tak jak w kwestii powyżej wspomnianych wydarzeń kulturalnych, możesz kupić tak karnet na jeden dzień, bądź kilkudniowy karnet!

  • Odsłon: 44

Related Articles