By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Niezależnie od wieku

Zmysł słuchu odgrywa szczególnie ważną rolę w ludzkim funkcjonowaniu. Pozwala nam nie tylko się komunikować, ale także słuchać muzyki. Ta musi być obecna w egzystencji każdego człowieka, tak samo w wieku dziecięcym, jak również w późniejszych latach. Jakie pozytywy może nam dać słuchanie muzyki?

  • Odsłon: 25

Z czym wiąże się praca modela?

Zdaje się, iż działając jako modelka wiedzie się ciekawe oraz błogie życie. Dalekie wyjazdy, kultowe stroje, prestiż. Niewątpliwie sporo ludzi kojarzy modelki z okładek gazet czy programów i potrafi z miejsca podać parę nazwisk. Wypada jakkolwiek wspomnieć, iż za pięknym zdjęciem bądź intrygującą kampanią reklamową, stoi istotnie ciężka praca. Oprócz tego posiadanie odpowiedniej sylwetki także nie jest lekkie. Z czym muszą radzić sobie modelki oraz w jaki sposób pielęgnują o swój stan zdrowia? Spójrzmy na przykładzie Warszawy.

  • Odsłon: 84

Sztuka i zdrowie w dużym mieście

W każdym rozległym mieście mamy dużo szerszy dostęp do zdarzeń kulturalnych. Z reguły w tego typu metropoliach, jak na przykład w stolicy polski, mają miejsce największe koncerty, bądź mamy dojście do olbrzymiej palety muzeów, czy też galerii.

  • Odsłon: 150

Wykorzystanie etnicznego wzornictwa na opakowaniach i etykietach

Choć zapewne wielu konsumentów nie zwraca uwagi na ten aspekt, to opakowania produktu mają duży potencjał marketingowy. Wiele firm podczas ich projektowania wykorzystuje motywy kulturowe, które podkreślają specyfikę danego produktu.

  • Odsłon: 116

Strona 1 z 12