By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Sztuka na ścianie – Twoje wnętrze nie musi być nudne

Kilka lat do tyłu nie przywiązywano na tyle dokładnie uwagi do faktu, w jaki sposób zaaranżowane są ściany zewnętrzne oraz wewnątrz w domach, mieszkaniach, jak i w obiektach użytku publicznego. Obecnie z kolei sporo się w owym temacie zmieniło. Firmy wykończeniowe ożywiają prezencję ścian jak potrafią, zarazem solidnie oraz szybko organizując swoją pracę.

  • Odsłon: 2

Techniki plastyczne w marketingu

Działania marketingowe obejmują szereg metod i koncepcji. Duże znaczenie na tym polu mają również stosowane techniki plastyczne. Dzięki nim w umysłach konsumentów rysuje się określony obraz danej marki. Dlatego grafika w marketingu jest tak ważna.

  • Odsłon: 2

Modny minimalizm w ekologicznym budownictwie

Jednym z wiodących trendów architektonicznych w ostatnich latach bez wątpienia jest minimalizm. Można go zobaczyć między innymi w nowo stawianych domach, osiedlach mieszkaniowych czy blokach deweloperskich. Innym trendem, który zdążył zakorzenić się we współczesnym budownictwie, jest ekologia. Jednym z rozwiązań łączących oba te trendy jest zastosowanie betonu architektonicznego.

  • Odsłon: 4

Rozwiązania ułatwiające życie prosto z seriali

Często, jak oglądamy przeróżne filmy, to jesteśmy w stanie oglądać eleganckie wille. Z reguły, w szczególności te amerykańskie, nam się kojarzą z ogromnymi bryłami z wieloma pomieszczeniami. Każdy z nas pewnie nie raz, nie dwa myślał o tym, żeby w takowym mieszkać.

  • Odsłon: 10

Strona 1 z 9