By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Nauka gry na perkusji dla dzieci!

Nauka gry na perkusji może być wspaniałym doświadczeniem dla dzieci i młodzieży, rozwijającym ich umiejętności muzyczne oraz kreatywność. Aby zacząć przygodę z grą na perkusji, potrzebna jest odpowiednia szkoła muzyczna oraz zestaw odpowiednich akcesoriów.

  • Odsłon: 36

Reality show o organizowaniu uroczystości ślubnych stają się coraz chętniej oglądane.

Ślub należy do najważniejszych momentów w życiu. Z tego powodu młodzi przez wiele miesięcy wyczekują tej chwili, bardzo dokładnie obmyślając najdrobniejszy szczegół. Problematyce tej dedykowanych jest wiele programów telewizyjnych, zawierających różne ciekawe wskazówki odnoszące się do ślubnych zmagań.

  • Odsłon: 158

Impreza muzyczna od kuchni – kto odpowiada za dobry dźwięk?

Wystawienie różnego rodzaju wydarzeń muzycznych to nieproste logistyczne zamierzenie. By impreza wyszła organizator musi zadbać nie jedynie o przyciągający repertuar, ale też odpowiednie nagłośnienie. Chociaż technicy są wielokrotnie niezauważani, to zaiste dzięki ich pracy widownia jest w stanie całkowicie radować się muzyką. W jaki sposób im to wychodzi? Z jakich urządzeń korzystają profesjonaliści?

  • Odsłon: 144

Koordynacja oraz realizacja masowych eventów o charakterze artystycznym – a więc jak to przedstawia się od kuchni?

Planowanie oraz organizowanie dużych imprez o charakterze artystycznym domaga się nade wszystko tego, by czytelnie określić cel poszczególnego eventu. Za sprawą tego pomysłodawca ustala, co powinien zrobić w kolejnych etapach. I nie ma w tym wypadku rozróżnienia, czy chodzi o większą agencję zajmującą się organizacją, czy też o prywatne instytucje, które się na to decydują.

  • Odsłon: 203

Strona 1 z 2